| ScumpikAlyssa a întrebat:

Va place carnea de catel si pisica? Mie da, o pregatesc cu marar si o pun la cuptor 1 ora! Ce retete mai stiti?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Mie-mi place carnea de om. Mereu o frig la grătar. Şi acum, mi-e foame, unde stai? big grin

3 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

Mie imi place friptura de furnici pregatita cu lupa big grin

| ScumpikAlyssa explică (pentru QuizMaster):

Inca nu am incercat, dar voi fi incantata sa o fac!

| ScumpikAlyssa explică (pentru QuizMaster):

Aaaa,am uitat sa te intreb ceva:de unde iei furnicile? direct din tarana sau le cumperi? Cum le cumperi la punga sau la conserva? Am auzit ca sunt bune cu fistic, ai incercat? Rog seriozitate!