| cocosnucifera a întrebat:

Va place noul meu hobby? http://camara-cu-margele.blogspot.com/p/animale.html

Daca da, va rog spuneti si la altii!

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Oau! Te admir ca ai imaginatie si rabdare

| florynnaa a răspuns:

Ft tare.imaginatia tah pluteste in aer.esti ft creativa nu as avea atata rabdarelaughing... felicitari. dar am vrut sa te intreb ceva. le poti cumpara?:->trimite-mi un messaj daca da si cum sau daca nu te rog.:X

| Minks a răspuns:

Foarte frumos. Felicitari.

| AnaEindragostita a răspuns:

Sunt superbeee; le iubesc mai ales iepuriiiiiiiiiiiiiiii

| emy a răspuns:

Da, imi place foarte mult. E frumos.Sa stii ca am trimis pagina aceea si pe facebook si am si votat la intrebarea din dreapta. Te felicit!

| BlueBolty10 a răspuns:

Ce frumos e, îmi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb! Bravo! (am si votat la intrebarea din dreapta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce misto e!