| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Cititi si raspundeti! Cum se face un chorkie (mix de yorkie si chihuahua) cand creste mare...Al meu e cel din poza. Dati click pe poza ca sa o vedeti in dimensiuni mai mari si lamuriti-ma! Cum credeti ca se va face? Daca nu puteti sa explicati trimiteti linkul unei fotografii de pe internet.
PS: Nu are mustati ca un yorkie, botul e putin mai alungit iar in rest are blana aproximativ exact ca un yorkie.

Răspuns Câştigător
| NitroX a răspuns:

Frumusel! Oricum asa cum e,, este cainele tau
SA sti ca yorkie este un caine foarte frumos din cate vad in imagine o sa fie aproape ca un yorkie poate putin mai frumos fara mustati (parerea mea)

2 răspunsuri:
| buni55 a răspuns:

Are vreo importanta pentru. tine sau intrebi de dragul de a discuta ...pe o tema?

| anonim_4396 explică (pentru buni55):

Sa sti ca nu are nici o importanta pentru mine, il iubesc asa cum este, dar eram putin curioasa happy