| Angie12 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum iti convingi mama sa-ti ia o pisicuta?

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Pai spune-i ca nu va fi dezamagita, ca asta e o sansa sa ii arati ca te-ai maturizat si poti avea grija de ceva, si nu de orice, de o fiinta.-vrajeli d-astea-. Sau, ii spui ce beneficii poate aduce o pisicuta[si chiar aducebig grin], si sa nu se teme de parul de pisica nu e asa periculor cum se spune-daca era, eu muream de 3-4 ori pana acum, sau ajungeam in spital, dar sunt vie si nevatamatabig grin-.
La mine a fost un pic diferit, mama a vrut, si eu, si fratele am vrut, tata se impotrivea, dar intr-un final a acceptatbig grin.Iar acum e rasfatata caseilaughing

Succes.

2 răspunsuri:
| PupicelT a răspuns:

Asta tine numai de tine...happy

| anne0006 a răspuns:

Spune-i ca promiti ca vei avea multa grija de ea, ca o vei peria in fiecare zi si ca te vei juca cu ea. Sper sa iti cumpere! Mult noroc