| Lollipop_5403 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa iti cumpere o pisicuta? Help me! fundita! 8-)

Răspuns Câştigător
| katty_6203 a răspuns:

Incearca sa le arati cat de mult iubesti pisicutele, urmareste anumite emisiuni sau documentare de pe animal planet si vorbeste cu parintii tai despre cat de mult ti-ai dori sa ai o pisica.Si mie imi plac f.mult pisicile, desi la fel ca si tine din astfel de motive nu am putut tine una mai mult de 3-4 luni...Dar le ador, pentru mine sunt cele mai frumoase si sensibile animale.

1 răspuns:
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pisicutsa?:O. rolling on the floor)nu stiu. spune`le ca o sa iei maine un 10 la o materie, la ascultat, sau la un test big grin daca iti ia o pisica chatterbox.rolling on the floor) fundita?puppy dog eyes