| Karinutza369 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie de unde se cumpara webkinz? va

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am cumparat primul meu webkinz de la real.Al doilea l-am luat de la mall.Preferatul meu care este un golden pegasus {nu se mai gasesc ca au fost doar 2 in Romania} vorbesc despre golden pegasus ma rog l-am luat tot de la mall. Iar pe calutul meu l-am luat de la kaufland. Sper ca te-am ajutat funda?

9 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Buna!
Eu i-am cumparat fetei mele de la Penny. Am vazut si in molluri. La inceput, cand au aparut, le faceau reclama ca se gasesc in benzinarii. Incearca si tu pe la magazinele mai mari. Dar codul e valabil doar un an, sa stii.
Succes!

| luana2001 a răspuns:

La: Carrfour, Kaufland, Real, Mall, Cora.

| VvladCobianu a răspuns:

De la magazine : Carrefour, Auchan, Cora, Real

| RiRihXd a răspuns:

In Carrefour, e un magazin rosu, cu reviste la intrarea din mijloc, bineinteles, din magazin.Cred ca numele magazinului incepe cu "i".

| cosmy6886 a răspuns:

Il gasesti in magazine mari cum ar fi REAL, Kaufland, Carfur,... sau il poti comanda de pe net cum ar fi www.amazon.co.uk

| Echo a răspuns:

Toti pe care ii am eu (9) sunt din inmediowinking

| inna13nov a răspuns:

Pai se gasesc prin benzinarii sau prin magazine cum ar fi: real, kaufland, carfur etc.

| Karinutza369 explică:

Va multumesc pentru raspunsurile dv.

| byapink a răspuns:

De la ori ce magazin cum ar fi:billa; real; carrefour...