| anonim_4396 a întrebat:

Vaaaaaai ...deci o sa lesin laughing Cum se da fundita pe TPU? Am pus o intrebare si am promis fundita dar nu stiu cum se da sad. Am citit raspunsurile la alte intrebari si scria ca apare o fundita gri dreapta la fiecare raspuns. Da' la mine nu apare! Am un singur raspuns la intrebare ...de aia nu pot sa dau fundita? Trebuie sa am mai multe raspunsuri? Ca nu imi apare nici o funda gri sau portocalie cum o fi crying

Răspuns Câştigător
| trixie13 a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa sa dau funda pana nu aparea mai multe raspunsuri, incearca sa pui alta intrebare si poate iti raspund mai multi useri. Mie mi s-a intamplat sa nu mearga nici cand aveam 2 raspunsuri, poate trebuie aprobate. funditaaalaughing?

6 răspunsuri:
| Hadley a răspuns:

Dai pe fundita gri de mai multe ori daca nu merge. Daca nu merge nici asa dai refresh si mai incerci.

| Isabelamaria21 a răspuns:

O sa iti apara putin mai tarziu sau poate chiar si dupa o zi doua asa se-a mai intamplat si la mine deci ar trebui dupa cateva ore sau 1 zi sa iti apara fundita gri indreptul raspunsului! Succes!

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Mda...si la mine apare, dar rar si doar atunci pot sa dau funda pentru raspunsuri...nu stiu dupa ce se ghideaza funda aia laughing sau cum s-o fac eu sa apara thinking

| Kanpeki a răspuns:

Cateodata nu apare (asa se intampla si la mine) dar daca dupa un timp mai pui odata intrebarea iti va aparea cate o fundita in dreapta fiecarui raspuns si ca sa dai fundita trebuie sa dai clic pe ea si dupa aceea ''ok'' si gata happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În dreptul fiecărui răspuns ai câte o fundiţă. Când vrei să desemnezi un răspuns câştigător, dai click pe fundiţă. Baftă!

| RycArDo a răspuns:

1 Te pui jos ghemuita Respiri adank.2 te ridici iti tii repiratia si te scremi. 3 te impinge unu de perete si Gta esti lesinat/a