| Snowal15lea a întrebat:

Vand muste, preturi convenabile, cine e interesat?

21 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Cumpar eu dar la kilogram.

| JeffRider93 a răspuns:

Vreau sa le imperechez cu purecii si cu tantarii mei.Cat e kilu'?

| CristinaTa a răspuns (pentru JeffRider93):

laughing Hey! Nu trebuie sa le cumperi iti dau eu pe gratis laughing

| JeffRider93 a răspuns (pentru CristinaTa):

Mersi laughing

| CristinaTa a răspuns (pentru JeffRider93):

Cu placere. Vreau sa scap de ele.laughing

| Kennedy97 a răspuns:

La schimb cu ţânţari.Proaspăt plesniţi. Ce zici? Sau o tigaie Dry Cooker?

| pink425 a răspuns:

Caut eu sa le imperechez cu ale mele...sa scot muste de lupta, esti interesat?

| dodo1530 a răspuns:

Care-i faza cu mustele? La ce iti trebuie, ce faci cu ele?

| Snowal15lea explică (pentru dodo1530):

Era o provocare de pe T/A atata tot.

| Holyman a răspuns:

Iti dau 2 kile de cartofi! Merge?

| CristinaTa a răspuns:

Nu te mai chinui, le dau eu pe gratis!
happy

| Zoxxx a răspuns:

Aici sau la pachet? laughing)

| Blalala a răspuns:

Mă-ta! :* Vrea să mai facă un copil prost ca tine! :d.Dar, de această dată, vrea să poată zbura :o! Waaa -_-'

| Snowal15lea explică (pentru Blalala):

Limbajul acesta nu este adecvat pentru acest site. Daca nu stii sa raspunzi frumos cautati un site care agreeaza raspunsurile cu jigniri. Imi pare rau ca ti-am deranjat viata, da sunt copil prost am si certificat de handicap, vrei sa-ti trimit o poza? Ofticosule!

| Blalala a răspuns (pentru Snowal15lea):

Dar nu cred că am înjurat. Am spus doar ''mă-ta'' şi ''prost''. În fine, aici nu e loc de întrebări-oferte de prost gust, fără logică. happy

| Snowal15lea explică (pentru Blalala):

N-am zis neaparat de injuratura, cat de jignire. In fine nu mai vin aici niciodata.