| funkiehair a întrebat:

Vesti bune! legea eutanasierii nu mai este valabila!

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna funkiehair,
Da, am aflat si ma bucur pentru asta. Sa speram ca nu trebuie sa o luam iar de la capat. Multumim ca impartasesti asta cu noi.
Pa, pa

9 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Mi-ai imbunatatit ziua!
Multumesc!

| Furculingură a răspuns:

Fiecare primarie trebuie sa construiasca adapost pentru cainii vagabonzi!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Esdte si o veste rea si o veste buna depinde ce doreau oamenii pentru. mine este o veste sa spunem asa putin cam rea ii iubesc foarte mult pe acei catei dar eu vroiam sa fi eutanasiati doar cei agresivi, bolnavi si foarte batrani pe ''moarte'' iar dar mai doream ca si restul cainilorr sa fie castrati ca sa nu se mai inumulteasca deci pentru mine vestea nu e chiar cea mai buna dar nici cea mai rea sa spunem ca e buna!

| OvidiuDanzka a răspuns:

Pacat, asta inseamna ca trebuie sa imi schimb masina happy ceva 4x4, sa nu`mi mai sparga radiatorul...

| valThina a răspuns:

Eu una eram de acord cu eutanasierea cainilor.nu toti darcei care sunt agresici sau cu nu stiu ce boli sau daca sunt turbati, acesti caini ar trebui intr-un fel potoliti sau tratati daca nu omorati.dar cum la noi in tara nu se poate asa ceva...asta e.
sora mea din cauza acestor caini a fost muscata si cainele era turbat si a facut o gramada de injectii si plus cainele trebuia sa fie supravegheat nu stiu din c cauza.
nu mi-ar conveni sa merg pe strada si asa, dintr-o data, sa fiu muscata de un caine ca asa i-a venit lui.sunt multi caini care umbla cu inca alti 10 sau poate chiar mai multi si multe persoane au fost atacate.de ce sa suferim din cauza lor? sincer, tie ti-ar conveni sa mergi undeva pe strada si sa fi atacata de vreo 5 6 caini? nu credhappy

| valThina a răspuns:

Am avut si eu caine.si din cauza altot caini a murit...si imi pare foarte rau.o iubeam si asta e.da sincer acum? cati oameni au fost atacati de caini? nu zic de cainii care sunt la locul lor.zic de cei care ataca oameni din nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur foarte mult. Uraaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi pasa oricum straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IN primul rand, as vrea sa-i zic ceva lui valThina : da' tu ce crezi, vrei sa-mi eutanasiez si cainele meu acum? Da, cainele ala era turbat dar cu restul ce ai? Ma bucur foarte mult si va fac in ciuda la toti care nu va bucurati! NU sunteti in stare sa iubiti niste animale, dar aveti pretentia ca toata lumea sa stea dupa voi. Sa speram ca nu se va mai introduce aceasta lege!