| Șttefania a întrebat:

Legea eutanasierii cainilor a fost aprobata?crying

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Uff...sper ca nu. Dar asta e tara in care traim. Prefera sa dea bani pe blanuri sau sa-i cheltuie aiurea, decat sa salvete niste biete suflete. Asta e, mor cand ma gandesc ca niste biete animalute trebuie sa moara pentru prostia oamenilor sad.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în dezbatere!
Pa, pa.

| Liviu_2320 a răspuns:

Nu !

| Quiescent a răspuns:

Înțeleg că toți suntem iubitori de câini, dar o vorbă din strămoși spune că ce-i prea mult strică. Sunt foarte mulți câini vagabonzi ce umbla liberi pe străzi, riști să fii mușcat de către ei, mai iei nu știu ce virus, iar spre final, ajungi să te târăști prin holurile spitalelor. Câinii fără stăpân reprezintă un pericol, am simțit-o pe pielea mea...