| Anonim232323 a întrebat:

Vindeti vreunu caine Bichon Maltez talie mica de companie sub 100 euro?

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Sincer nu prea cred ca o sa gasesti necorcit sub 100 euro, dar eu iti doresc succes si nervi tari sa cauti in toate anunturile si pe toate site-urile.

| Vogelspinne a răspuns:

Nu vand, cauta pe net sigur o sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

eu as avea un baietel bichon maltez la 100 euro, din pacate trebuie sa plec in delegatii de aceea nu am timp de el, are 8 saptamana. ma poti contacta la nr 0749988070 Claudia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un bichon maltez de talie mica pana in 100 150 euro nu stiti pe nimeni care are de vanzare?