| Rebecca10 a întrebat:

Sall.Cine are caine fetita cu pui (de preferat bichon maltez, havanez, frise chuaua ) RASE DE TALIE MICA (MIJLOCIE). Astept raspuns.PRET NEGOCIABIL.papa

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna, te-ar interesa sa ai un caine bichon maltese? Iti pun aceasta intrebare deoarece eu o sa-mi dau cainele sa faca pui in aproximativ doua saptamani.Dar o sa dureze alaptarea puilor cateva saptamani si de asemenea va dura si pana va fata.Ce pret ai vrea sa oferi pentru un pui? A mea are 1 an si jumatate si este pentru prima data cand o sa o imperechez.La inceput o femela face 5 pui.S-ar putea sa fie si macar o fata printre ei.Din ce oras esti?

| AndreeaL9 a răspuns:

Si eu caut.straight face