| DoDo a întrebat:

Voi ati scris vreo carte?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am publicat un volum de poezie subtire atat cantitativ cat si calitativ.

| DoDo explică:

Eu scriu o carte

| Arthur a răspuns:

Doar povestiri SF, schiţe umoristice şi poezii. Am câteva şi publicate. Când voi ieşi la pensie le voi aduna şi le voi citi nepoţilor (cele potrivite pentru vârsta lor ).

| Silvia a răspuns:

Nu, dar le-am măzgălit pe toate.big grin Se pune?blushing

| Vizitiul a răspuns:

Nu, dar in schimb, am citit o sumedenie.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu, nici nu am de gand... ma preocum cateodata de citit atat! laughing tu te-ai apucat vreodata?

| Ramonaaaa a răspuns:

Eu nu scriu carti eu imi scriu in jurnal povestea vietii meleblushinglove struck.

| alexaalexandra a răspuns:

Nu scriu carti si nici n`am de gand sa fac asta
imi place sa citesctongue

| alexutzu00791 a răspuns:

A scrie poate oricine, insa important e cum o face

| teomoto a răspuns:

Sant foarte multi care traiesc cu impresia ca au scris o carte.In realitate pentru a scrii o carte, trebuie sa ai o cunoastere profunda in domeniu sa ai umor si simtul selectiei,...( nu tot ce zboara se maninca.)

| rebybaby a răspuns:

Da am scris cand aveam 20 de ani si avea 123 de pag este despre franta si deocamdata nu o am la mine a ramas la biblioteca de la facultate a de literatura unde am scris-o eu si se intitula'franta : o parte alba una neagra si am luat nota 9 67