| EllyCA a întrebat:

Voi ati vrea un catelus mikut? eu da!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să avem grijă de ei ca și de niște copii mici nu numai de decor sau amuzament. Necesită responsabilitate din partea noastră.
Poate pe viitor o să-mi iau și eu un cățeluș.
Pa, pa.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Si eu as vrea. Iubesc foarte mult animalele, dar nu am voie sa imi iau un catel, dar am voie pisica( cica nu e la fel de greu de intretinut ca un catel),. Si mi-am luat pisicuta mica de 4 luni de la diriginta mea. E ca un ingeras, se numeste Kitty.
FUNDA?

| Andre a răspuns:

Da un bichon maltese micut si il cheama puffy:X:X:X:X:X

| Andre a răspuns:

Euuuu nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu am deja love struck
e o fetita labrador,
e mica, neagra, si o cheama Tanya love struck

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu am 2 pui de caniche big grin
Gbu :]

| Mike66Danger a răspuns:

Imi plac asa mult! Am avut la tara unul ft micut si jucaus! Era un pic bolnav si n-am apucat sa il duc la veterinar... pentru ca la calcat masina. Insa mi-as dori foarte mult unul. Sunt draguti rau! Cum sa nu iti placa?!

| anyska a răspuns:

Da. o catelusa pechinez