| AndreeaaDewww a întrebat:

Voi aveti animale de companie? pentru ca eu am un yorkshire foarte simpatic. daca aveti imi puteti spune si mie numele si varsta lui.va rog.

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu am un ancora turcesc, dar vreau sa il dau, deoarece in sfarsit ma mut din chirie, si cum va fi casa mea nu vreau sa mi-o distruga motanul cu ghearele, sau sa-mi lase par pe lucrurile mele noi.

| sorin a răspuns:

Eu am un Cane Corso are 3 ani si un pic si se intituleazalaughing LORD.

| adyth a răspuns:

Am doi caini, un husky mascul 1 an si jumate aproape, il cheama Max. Alb cu gri si putin negru, ochi albastrii superbi, si e "machiat cu negru :X ...si mai am un rottweiler(e corcit cu lup) femela, o cheama Rona, este mai mica cu vreo 2-3 saptamani decat Max, foarte mamoasa.si e atat de atasata de mine ca daca eu as bea otrava ar bea si ea. orice vede ca fac vrea si ea laughing... si mai am o pisica galbena cu dungi si puncte portocalii, si cu alb pe dedesubt... f frumos "pictata" tongue il cheama.Mata laughing) chiar nu am stiu ce nume sa'i pun...as fi vrut Garfield deoarece seamana f mult si ca personalitate si ca "look"... dar parintii nu au vrut...mama il mai striga "Puf"...straight face banal...banal rau...iti zic, cel mai tare nume e Mata laughing

| damav a răspuns:

Da, am 6 luati de pe strada, abandonati sau chinuiti de altii.Acestia sunt:un motan-mitu, o pisica-maya, doua cateluse-bubu si hany si doi catei-spot si yoko.sa ne traiasca la toti.(stau la curte, nu-i chinui in apartament)

| dadaaaaa a răspuns:

Eu am o catzelusha pudel d 4 luni jumate si o cheama Sissy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkshire...love struck din ala mic si flocos, ce dragut e love struck

am si eu un caine, chow-chow, are patru luni, portocaliu, da' limba lui e albastra laughing il cheama solomon

ghem de blana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un caniche de 3 ani si il cheama tano si mai am un chih-tzu de 2 luni si il cheama jerrywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am o nimfa femela de 4 ani si o cheama Coco

| MusicisMusic a răspuns:

-un caine bichon frise pe care il cheama Hector si are 5 luni
-2 hamsteri sirieni pe care ii cheama Matew si Daisy si au 1 an si 2 luni
-1 iguana verde pe care o cheama Irma si are 2 ani
-2 perusi ondulati pe care ii cheama Kim si Dexter si au 7 luni
-un acvariu mare cu pesti care e la birou la tata si unde am un peste pe nume Pluto!big grin

| pisicutza_5001 a răspuns:

Am perus numele lui e Paco :X are 4 ani si il iubesc foarte mult, a inceput sa vorbeasca spune: "Paco" si "Ce prost esti!" p. s. asa il alint eu laughing

| alex1982 a răspuns:

Un metis intre pechinez si terrier, are 4 luni si il cheama Dookey!

| CreatSa a răspuns:

Am un ciobanesc carpatin, Hector si un pic, Maxi

| rocksmysocks a răspuns:

Am un tchin japonez, are 9 ani si il cheama bobita