| lulugabi a întrebat:

Voua ce animale de casa va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| KidaK a răspuns:

Toate! Cand iubesti animalele, le iubesti pe toate!:X:X

13 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eu ador pisicile.

| angelBlack00 a răspuns:

Cainii

| LittleMissCupcake a răspuns:

Catelusii de talie mica. Eu am o catelusa de rasa Shih-tzu. E adorabila si e foarte cuminte. La fel de bine merg si hamsterii, papagalii, pestii, porcusorii de guinea sau chiar si broastele testoase pitice. Eu nu ti-as recomanda sa-ti cumperi pisici. Eu am avut una si ea a incercat sa ne omoare pe mine si pe mama. Ne-a umplut de sange. A fost cel mai urat moment din viata mea. Dintr-o data a sarit pe mine si m-a apucat de picior. Mama a incercat sa ma ajute, dar asta a facut-o pe pisica aia si mai nervosa si a sarit cu ghearele si ne-a zgariat ingrozitor. De atunci urasc din toata inima pisicile si imi este teama de ele.

| Against a răspuns:

Pisicile :X

| BlackStar27 a răspuns:

Perusii... Sunt foarte usor de intretinut si sunt foarte simpatici.happy

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Pai cam toate, dar am un porcusor de guineea care este atatttt de sweet blushing.

| Fetitsa123 a răspuns:

Cutsu puppy dog eyes

| JwcFree a răspuns:

Sunt multe, caini in special cainele Chow-Chow este preferatul meu, ai putea sa iti cumperi un caine, pisica, pestisor, eu as zice ca un caine este cel mai potrivit :X.

| Daniella_4731 a răspuns:

Caini ...Se Spune ca sunt cei mai buni prieteni ai omului!

| R1alu a răspuns:

Mie imi plac caini love struck love struck :X love struck -_-

| larisaionela a răspuns:

Caini, iepuriibig grin

| Elenita50 a răspuns:

Pisicile, caini, iepuri, porci...etc...mute!

| DD8daysse a răspuns:

Eu am un hamsterblushing. E foarte usor de intretinut big grin!