| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Voua ce user va place cel mai mult de pe TPU? Funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Hmm...depinde in ce sens al cuvantului "a place" thinking

13 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

NOname!

| DrugFree a răspuns:

Si sunset

| AvalohAlyn a răspuns:

Ar fi nedrept ca sa numesc acum un user, ceilalti s-ar simti nu tocmai bine, la asta trebuie sa ne gandim.Toti userii sunt in general buni, incearca sa ajute, sa raspunde si sa socializeze.Am remarcat multi, in general cei care sunt in top 100 dar si ceilalti care nu sunt au si eu lucruri bune.Totusi le doresc si va doresc sarbatori fericite tuturor!

| αŁз a răspuns:

TU:* deSigurrlove struck

| casandra2222 a răspuns:

De mine

| Gizăz a răspuns:

Îl văd în oglindă în fiecare zi. devil rolling on the floor

| Sofffie a răspuns:

NoName si Brigaelan NoName da niste raspunsuri pe masura, inteligente, iar pana la urma Brigaela e userul anului happy

| ЯάdµСЦ a răspuns:

NOname are caracter si ajuta oamenii in plus e foarte amabila.winking

| Mihaelaa98 a răspuns:

Tu pentru ca imi plac mult pisicutele si poza ta si pe pisica meaa o cheama Kitty decii tuu >big grin

| marycris a răspuns:

Bacemi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noname:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti tampiti, pe cei inteligenti inca nu ia-ti descoperit: cei inteligenti cu adevarat, ii gasiti la rubrica de stiinta si filozofie, educatie si cultura civ, arta si cultura, dragoste si sex, sanatate, tehnologie, etc etc etc etc etc;@kitty, imi plac cei ce frecventeaza rubricile acelea, ca au in cap ceva, minte soro!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Eu zic ca : @CoMyYy