| anonim_4396 a întrebat:

Voua va plac reptilele mie imi plac la nebunie am un varan de savanah un gecko leopard si in curand voi primi o iguana de 1 m poate ca ma credeti nebun dar in alte tari este normal sa ai asa ceva in casa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Pirkko a răspuns:

Nu-mi plac reptilele, nu vreau sa am in casa dar sa stii ca nu e anormal sa le ai daca-ti plac. Ingrijeste-le bine!
Ar fi bine sa fii mai atent cand scrii, sa pui si semne de punctuatie, ca nu prea esti inteligibil. Ciao

| YunaFFX a răspuns:

Atata timp cat acele animale nu atenteaza la siguranta ta (gen ai un sarpe constrictor de dimensiuni mari care te poate sufoca) este foarte ok. Ce mi-ar place sa am: Gecko Leopard sau Gila (ultima nu prea intra in categoria animale de companie, dar imi plac foarte mult).

| Timmy97 a răspuns:

Le ador, desi nu am decat o broasca testoasa de desert.As vrea un sarpe boomslang sau o iguana, dar parintii...

| papusikatha a răspuns:

Am avut si eu o soparla Geko, cu terrariu cu tot tacamul, numai ca mi-a disparut, cum nu stiu.

| yonesss a răspuns:

In alte tari la noi lumea se uita ciudat si se sperie daca le spui ca ai asa ceva acasa(nu eu). Oricum e tare ca ai tai sa fie de acord sa tii in apartament o iguana de 1 m.

| SplashFire a răspuns:

Waw, cred ca e foarte tare sa ai diverse "specimene" exotice in casa. Si mie imi plac reptilele, dar nu intr-ucat sa locuiesc cu ele. laughing

| ionutcatalinpetreanu a răspuns:

Eu iubesc reptilele! mi-as dori o iguana dar mamei ii e frica de ele

| ddcdennis a răspuns:

Suntem multi cu astfel de animale, care e intrebarea?