| YuukiNightmare a întrebat:

Vreau și eu niște forumuri active de rpg sau oc și niște adrese de deviantart. ( fani rpc/ooc & rpg/rp)

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Tocmai s-a deschis un forum acum cateva zile. Mi-a placut cum erau aranjate lucrurile pe acolo iar dintr-un forum gratuit oamenii aia au scos ceva chiar frumos. Sunt de treaba administratorii si asculta pareri despre rpg daca le ceri.
http://adisya.bossforum.net/

| YuukiNightmare explică (pentru Hakusho):

Sunphoto stiam ca e pentru orice. sigur e numai pentru oc-uri? adica, oc-uri din Romania cu toti care editeaza-deseneaza?

| Hakusho a răspuns (pentru YuukiNightmare):

Pai SunPhoto se imparte cam in 3 parti: Disney/vedete,Coreea si partea pentru OC'uri,care e cea mai mare, insa nu te sfatuiesc sa mergi acolo, pentru ca sunt foarte multe certuri si in plus, aproape nimeni nu iti apreciaza talentul, majoritatea il critica.