| cosmin_2270 a întrebat:

Vreau mai multe pareri! Dar sa nu raspunda si membri care au raspuns si adineaori. Am gasit o pisica tare dragutsa langa casamea si vreau s-o adopt. Ce credeti ca este? Femela sau mascul? Organ genital: are un rotund roz cu o linie neagra in mijloc. Ms!

6 răspunsuri:
| WolfGirl a răspuns:

Nu prea se poate cunoaste dar daca ar fi motan presupun ca ar avea ceva.cocosel pe acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Aly28 a răspuns:

Te felicit pentru a ai adoptat o pisicutahappy

| Tenisi a răspuns:

Este baiat...cred. Nu se cunoaste foarte bine cand este mic. Oricum nu conteaza caci este tot un suflet care trebuie ajutat!

| cosmin_2270 explică:

Craciun am zis membri care au raspuns sa nu mai raspunda in ***!

| cosmin_2270 explică:

Tenisi ai mare dreptate! M-a uimit intelepciunea ta!