| madaa a întrebat:

Vreau sa adopt o pisica dar nu stiu daca este femela sau mascul.straight face cum sa stiu daca este mascul sau femela puteti sa imi trimiteti si mesaj privat funda big grin

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna madaa,
Nici nu stiu cum sa iti explic pentru ca ar fi foarte amuzant. Ii ridici coada femelei si te uiti. Daca are 2 "orificii"-ori cum sa le numesc?! aproape la fel atunci e fetita. Daca sunt diferite si a doua chestie e putin in afara (asa mai umflata) atunci e baiat.
Iti trimit eu prin mesaj doua imagini cu vederea orificiului femelei si al masculului ca eu chiar nu pot posta asa ceva aici.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| lovestoryofyou a răspuns:

1. pai masculu la cuchee hee are niste oute iar femela nu le are
2. de obicei masculul sta mereu cu ochi mai intredeschisi
3. iar femele stau cu ochii deschisi foarte deschisi mai mereu

please funda

| AikkoxD a răspuns:

O sa-ti explic asa mai detaliat.

Iei pisica, o intorci, ii ridici coada si ori o sa vezi doua...d'alea...ori 'o ceva' mica! laughing

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Te uiti in curul ei!

| Kasie25 a răspuns:

@lovestoryofyou nu e adevarata faza ca masculu sta cu ochii intredeschisi

am eu un motan, si e motan adevarat, are niste ouarolling on the floor si are ochii asa mari zici ca stau sa buseasca! ii tine foarte deschisi

si @StopLookingAtMe - rolling on the floor lol