| Roman_Georgiana_1958 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine, dar nu stiu ce să aleg ( imi plac mult : bichon, mops\pug ) voi ce credeți? De ce?
OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlyShiAtat a răspuns:

Si eu ador ambele rase de caini.Bichonii sunt foarte jucausi, neastamparati si dulci iar mopsul este un caine loial, se tine dupa tine peste tot si are si o infatisare aforabila.Acum decizia este a ta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moops, imi plac ochii lor:
http://www.mops-pfote.com/wp-content/uploads/2014/10/Mops-suess-gross.jpg

| FloreaNicolae a răspuns:

Eu zic Bichon, e mult mai elegant, popular și plus de asta fetele adoră bichoni