| Astamica123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine :X
Ce sa aleg? Alika Inu sau Bichon Maltez/Havanez? happy
Si de ce? :*
Funditaa

Răspuns Câştigător
| Denis_Bogdan_1996 a răspuns:

Alika sunt caini japonezi, nu vor sa fie dresati in cele mai multe cazuri acestia te asteapta atunci cand vii de la munca sau scoala.Bichon este o rasa cucare sa starnesti emotiile oamenilor[in special copiilor].Eu ti-as sugera un labrador sau boxer.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alege Bichon Maltez/Havanez.
Baftă!

| MarianAlex112 a răspuns:

Alika

| Astamica123 explică:

Oricum m-am horat! Imi iau Ciobanesc German! love struck

| FiveTheNovice a răspuns:

Iti sugerez Alika Inu deoarece poti sa te joci cu el, sa-i arunci discul in schimb bichonul e mic si firav.

| Carina1234 a răspuns:

Akita inu, sunt caini foarte inteligenti si afectosi, is perfecti, nu ai vazut filmul Hachick? Si bischon maltez are varu meo si ii tare dragut. Eu am beagle. Ce vrei tu :*

| 2001199577473 a răspuns:

Eu zic nici unul nici altul bichonul lasa ca un fel de ace in casa... eu am corcitura dintre bihon si shitzu si e foarte daragut si jucaus dar daca nu vrei corcitura poti sa iti iei rasa shitzu care e super caini sunt afectuosi jucausi si destul de cuminti happy