| CeausuAlin1994 a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine si nu stiu de unde am cautat si nu am gasit rasa care o vroiam si nici pretul care il voiam daca stiti pe cineva care da un caine cu un pret pana in 100 de lei si de rasa eurasian si mic de vreo cateva saptamanisa ma anunte (sa imi spuneti site-uri ori daca cunoasteti pe cinevacare vrea sa isi vanda cainele si indeplineste ce am scris eu mai sus)

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| laurica2001 a răspuns:

Nu iti voi raspunde la intrebare, ci iti sugerez ceva mai bun. Eu iti sugerez sa iti iei un catel normal [ nu de rasa ] pentru ca acestia sunt mult mai inteligenti. Ii poti dresa si pe ei, nu numai pe aceia de rasa. Eu am o catelusa care are 12 ani. Nu face niciodata treburile la suprafata [ si le astupa ], da laba etc.

1 răspuns:
| CeausuAlin1994 explică:

Pai bine daca stiti pe cineva care vrea sa isi vinda cainele de ori ce fel in afara de pechinezi si de caini pitici carnati si care sa fie pui micuuutiiii