| CrInA222 a întrebat:

Vreau sa imi iau un catelus (mai micut) Ce rasa imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| nooooc a răspuns:

Bichon,puddel,chow-chow...

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea să te documentezi în legătură cu Cavalier King Charles Spaniel. Este una dintre rasele mele preferate.
http://youtu.be/ave3YP77vhU

| JammyBrooks a răspuns:

Pai poti sa-ti iei un caniche de talie mica il gasesti si la un pret avantajos poti sa-ti iei un pechinez sau un papilion sunt mai usor de inretinut dar au nevoie de atentie... poti sa-ti iei si bichon maltez dar e mai greu de intretinut:pomeranian,coker,mops pug,westi, beagle, buldogi si sunt mai multi
succes...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! un pechinez imperiallove strucklove struck ca cel din avatarul meutongue

| pintexim a răspuns:

Pai rase de caini mici sunt o gramada...dar ca sa iti iei un caine de talie mica trebuie sa fii documentata despre el,sa stii cat timp ii poti oferi din viata ta; sunt unele rase de caini care nu suporta sa fie lasati singuri, sau alti care ii dresezi greu ca sa nu mai faca in casa cum ar fi Yorkshire Terrier; poti sa-ti iei un terier tinand cont de faptul ca nu naparlete prea mult, este foarte jucaus.

| pink13 a răspuns:

Bichon maltez:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu ador rasele Chiuaua, Pomeranian care este superb si foarte mic, Yorkshire Terrier Toy care tot asa este mic si mega frumos! Are o vecina de-a mea! O cheama Sindy are patru ani si este mai mica ca o pisica! Papa!

| ofistanciu a răspuns:

Canich ori bison si daca esti hotarita te pot ajuta

| kiddu2 a răspuns:

Yorkshire Terrier love struck!