| MonstruletulDinBomboaneExpirate a întrebat:

Vreau sa imi mut zebrele australiene dintr-o colivie in alta. Zebrutele sunt intr-o perioada agitata. Vreau sa le mut fara sa bag mana in colivie sau sa le sperii. Multumesc! Fundaaaaa!

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Deschide usile ambelor colivii si tine-le foarte aproape una de alta astfel incat sa se duca singure in cea noua big grin

| MonstruletulDinBomboaneExpirate explică (pentru SaschaM):

Vreau sa separ parintii de pui si daca voi proceda asa sunt sanse ca puii sa intre si ei in colivia cea noua. In orice caz, multumesc.

| SaschaM a răspuns (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Cu placere. Nu ai specificat asta in intrebare happy