| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep un vlog. imi puteti da cateva idei / teme de discutie? happy

Răspuns Câştigător
| NickyDawn a răspuns:

Si eu vreau sa ma apuc, dar nu am cu ce filma si nu stiu sa editez laughing. Am muuulte idei si majoritatea imi vin spontan. Fii atenta la tot ce este in jurul tau si sigur vei avea multe ideiwinking.

4 răspunsuri:
| Sobi a răspuns:

Daca vrei sa incepi un vlog trebuie sa ai inspiratie nu intrebari pe TPU...

| ade291 a răspuns:

Poti incepe cu niste chestii despre tine, gen o prezentare, apoi vezi tu ce faci big grin.

| Anonimeueu a răspuns:

Idiotii de pe facebook/ask.fm/tumblr...sau adevar si provocare...sau pur si simplu iti povestesti faze amuzante din viata ta

| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Sobi):

Eu am cateva idei... dar am vrut sa aflu ce subiecte ar propune altii