| Adda_7030 a întrebat:

Vreau si eu niste nume de papagali...plz.

Răspuns Câştigător
| b3by13 a răspuns:

La papagalii mei le-am pus : coco coca micky
si prietenii : romeo albert coco

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teodor10 a răspuns:

Adda

| baterie777 a răspuns:

Stiu eu cateva nume pe care si papagalul le poate invata usor:
-coco
-roco
-piky
-iris
-paco
-kiki
(funda?)

| Angelina01 a răspuns:

Coco-kiki-ricki-roco-kiri-

| Sorinca_Lorenna_1992 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care si-a botezat papagalita Suzy big grin mi se pare tare cutehee hee

| Alina_9112 a răspuns:

Femela: Missy,Adda,Alpha,Blondy,Dora,Doly,Dandy,Kiki,Kelly,Nana.
mascul:Alvin,Blake,Blaze,Cody,Dave,Dali,Elliot,Fordy,Frog,Gummy,Mellolove struck,Murphy,Oz,Pip,Piper,Ruffus,Ted, Toby, Willy etchappy

| March_2472 a răspuns:

Pai eu am avut cativa papagali si uite numele pe care le-au avut: Sofia,Kiri,Macho,Rocky,Peruchet[asta nu stiu de unde vine laughing],Scoby si Furnica.

Si de la prieteni: Mumica,Persan,Bibu,Biba,Parrotschi,Motanel, Ciuperca, Mr.Papagal,Mr.Boggie.

Eu si prietenii mei dam cele mai ciudate nume animalelor.happy Sper ca te-am inspirat.

One Love._\/_

| yulyano_9645 a răspuns:

Http://184.107.47.34:16639/listen.pls cel mai tare post de Radio din lume clik pe linkul de sus!;)