| acer a întrebat:

Vreau si eu njiste stausuri dar fara rime...

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Acesta este un status fara rime.

| cucaracia a răspuns:

Ce zici de asta? "viata e ca parul de la c*r, scurta si plina de ****"

sau uite unu de, ca sa zic asa. "Tu esti femeia visurilor mele... nu stiam de ce visez urat de o vreme.".lol nu?rolling on the floor

| Dianna35668 a răspuns:

Vreau sa fiu singur in pustietate, sa nu vad lumina zilei, doar intunericul adancul sufletului… "

» " Aspir…….la o viata mai buna… "

» " Plang de durere… sunt singur si trist si te vreau inapoi… intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc… "

» " Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine… m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate… "

» " E atat de frig… lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc… traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata… "

» " As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc! "

» " Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape "

» " A cazut si ultima petala de trandafir… s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna sigh "

» " In zilele in care plang, nu ma gandesc decat la ce va fi… lacrimile nu mai au nicio valoare, cand soarele apune… desi eu plang intr-una noaptea… "

» " Fiecare cuvant e o speranta in plus… fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez! "

» " Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… "

» " Indiferenta ta, raneste sufletul altora… "

" Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine… "

» " Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange… straight face "

» " Ce sa fac ca lacrima sa nu se mai plimbe pe obrazul meu? "

» " Grea e viata unui peste
Cand se zbate pe uscat
Dar mai grea a unei fete
Cand iubeste un baiat ! "

» " Marile incendii se nasc din scantei mici… "

» " Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele… "

» " Vezi tu….nu pot sa te uit…fiind te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor….mie insa imi vine sa mor… "

» " Daca razi, toti vor rade cu tine… daca plangi, vei plange singur… "

» " Nu stiu ce a fost intre noi…o dragoste, o minciuna, o obisnuinta….dar orice ar fi fost a fost un vis frumos… dar acel vis a ajuns sa ma raneasca…nu mai pot sa traiesc asa… "

» " Zambesc la stele, si ele………. "

» " Tot ce e in sufletul meu este aici si asta nu cred ca se v-a schima curand cum nici eu nu sunt genu care sa ma schimb… "

» " Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati….dar acum, nimeni nu-mi poate lua fericirea… "

» " Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba… "

» " Il iubesc si prostutzul nu-si da seama… "

» " Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

» " Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul… "

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "
status nou adaugat..." Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "

status nou adaugat..." Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

status nou adaugat..." Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape… "

status nou adaugat..." Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "
»" Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar ptr tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu! "

»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU ! "

»" In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata… "

»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "

»" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand! "

»" Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici… "

» " Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

» " Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mie dor de tine! "

» " Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile ptr mine nu vor mai exista,atunci dar nici atunci eu nu te voi uita… "

» " Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea… straight face "

»" Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie… "

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

»" Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies in oras, cand ma intorc n-am timp... "

»" DND… fac baitza in caditza! "

»" DND… ma bate mama! "

»" DND… il iau la bataie pe adrian prietenul meu imagina… "

»" DND… sortez nisip! "

»" DND…nu-mi deranja messu`… "

»" Ma balacesc… DND ca te stropesc! "

»" Please try again never… "

»" Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa… "

»" DND… f*t mushte… bazai? "

»" Don’t abuse the BUZZ ! "

» " Tara are nevoie de mine asa ca… DND ! "

» " DND… Not At My Mouse ! "

» " Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii live ! "

» " DND…mama la calc… nu dati BUZZ ca se sperie ! "

» " DND… dau gainile cu ruj! "

» " Va rog sa nu va deranjati sa ma deranjati… e prea mare deranjul sa fiu deranjata! "

» " DND… servesc o supa cu umbra de pui! "

» " Dnd…astazi tin sa-mi imbogatesc lista de ignore… "

» " Cine esti ? Ce vrei ? Daca ma deranjezi chem Politia! "

» " DND… tre` sa infing toporul in geam… "

» " dE’nE’dE – mA cErT cU pIxU… "

» " dE’nE’dE – mAnAnC…nU sE vEdE cA aM AcOpEriT wEbU cU mUsTaR! "

» " dE’nE’fE’De – CiTeSc nIjTe cArTzi dE joC … "

» " M-ai deranjat…. Nu ti-am raspuns… Ai insistat…. Ti-am dat ignore ! "

» " Ma f**e o lene sa tastez… "

» " DND indrept banane… "

» " De ce sa Da ? Cand poti sa Nu ?! "

» " • Observati bulina ROSIE ! E ca si cand as fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasa cu sange… "

» " Taci in liniste… [by DeMoN]

» "||)) ||\\|| ||)) ca is ocupat daca vad ca m-ai deranjat te f*t direct in nas ! "

» " DND am nevoie de tine ca de o gaura in prezervativ… "

» " Dorm ca un ingerash… nu deranjati ca dati de dracu` ! "

» " Cu ocazia zilei nationale a oamenilor ocupat … marsh in gatu` matii ca am treaba! [by DeMoN]

» " Am pile la cimitir….imi reglez moartea… DND sau vrei sa o reglez si pe-a ta !? "

» " Cautama in vis…. DND ! "

» " DND…. acesta este plecat …. revine cand se intoarce! "

» " DND – Dorm Nu Deranja ca ma cac in gura ta! "

» " DeNeDe …. drum bun , cale batuta…… cine te prinde in cur sa te f*ta…. "

» " Vorba multa…….saracia omului…. DND ! "

» " DND ! ma cac revelatii ! "

» " DND si DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere! "

» " Ma bronzez la lumanare… DND "

» " Am mancat ceapa…. nu pot vorbii ! "

» " DND ma impusc prin spanzurare cu scanul electric DND "

» " Ti se pare…. nu sunt aici ! "

» " In padurea cu alune aveau casa 2 pitici, vine pupaza si spune…MARSH…MARSH… in *** de aici ! "

» " ][)) ][\][ ][)) nu da click aici ca musca ! "

» " Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur ! "

» " D!N!D , ma dau cu sania in congelator… "

» " Bzzz!Bzzz! hai marsh… ca te bazai… "

» " ][)) ][\][ ][)) adica Dute Naibii Dobitocule ! "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " Am treaba……incerc sa urc barca in avion….m-a chemat Bill la plaja… "

» " HaI //)) //\\// //)) cA nU aM cHeF dE bArFe "

» " D|N|D - Do Not Drink ! "

» "Lasat la mine in pace fuck TEME ! "

» " Nu deranjatzi… sunt casatorit ! "

» " Mai pe loc repaus nauzitzi? ma uit la un film… ][)) ][\][ ][)) "

» " Don’t disturb , let masturb ! "

» " Prea Busy ca sa iti dai seama ca sunt on… "

» " ][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][)) "

» " Deranjati`ma ! ca altfel v-a deranjez IO ! "

» " Nu ma deranja ca e vai de pielea ta…"

» " Ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut…"

» " Aaa…uf…uf.nu ma deranjati… in 2 sec. ating orgasmul…

» " Sunt oriunde, numai aici nu ! DND"

» " Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg !"

» " Ma dau cu sania in congelator DND !"

» " Don’t disturb unless I love you…"

» " Cu ocazia zilei internationale al oamenilor ocupati… DND"

» " DND… o satisfaq pe mata ^^"

» " (^_^) //)) //\\// //))"

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND "

» " DND… in traducere pentru tine DO NOT DISTURB ! "

» " Ai treaba si te retin cumva? "

» " Way nu ma deranjati ca o sa fie ploi de Ignore ! "

» " DND ! D(da-te) N(nene) D(dracu) "

» " //)) //\\// //)) "

» " Mda… bagamash in seama…"

» " Crizat/a here so DND ! "

» " Hai DND… ca sa nu zic mai pe romaneste JET ! "

» " Pentru mine, pentru tine iti dau DND pe vine ! "

» " DND ! aspir…. la o viata mai buna… "

» " DND fac matreata ! "

» " D[e] N[e] D[e]…steptule !"

sper sa fie ceea ce cautibig grin.

| Dorky a răspuns:

You need to get a life
asta imi placehappy