| yrinell a întrebat:

Vreau si eu sa adopt un pui de bichon maltez daca este cineva dispus sa dea spre adoptie un asa catelus prietena mea ar fi foarte bucuroasa de multa vreme isi doreste un asa catel.

1 răspuns:
| Minca_Raluca_1994 a răspuns:

Stii mai bine decat sa iei de la un om pe care nu il cunosti poti sa ii iei de la o firma de catei care ii livreaza la domiciliu acolo au vaccinurile la zi si sunt deparazitati. Pai asta e o varianta dar eu zic ca e mai bine asa ....pai sper ca te-am ajutat bafta!