| cristinaandreea_5584 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un mops pug carlin sau un bulldog francez fara pedigree. cine se ofera?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Ai grija cei iei si de unde. Daca nu are Pedigree nu poti fi sigura ca e Mops sau ca nu are boli genetice care pot sa te determine sa il eutanasiezi la varsta mica (3-5 ani).
Ai mei au Pedigree si am pui daca vrei. Ai grija.

| ciupi a răspuns (pentru danielcretu1980):

Salut.mai ai catei bulldog francez si din ce zona a tarii esti

| loredana_6675 a răspuns:

Http://www.petxpress.ro/18,catei-rasa-bulldog-francez-de-vanzare.html de aici l-am luat si eu pe al meu,
il poti comanda cum vrei tu,culoare, sex, pedigree, microcip.

| cristinaandreea_5584 explică:

Sunt di bucuresti si aceste sait-uri l-am puricat si fara pedigree este 200 euro si cu pedi la 250 euro. nu prea vreau sa iau de la canise vreau sa iau de la cineva particular ofer 150 euro