| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi gasesc talentul.am fost la dansuri sportive si nu m-am descurcat. karatele nu imi plac...singurul lucru car imi place este sa cant cu vocea dar daca nu stiu timpii si notele tot degeaba.mai ma descurc bine la pictura dar nici acolo nu sunt perfecta.as vrea sa cant la un instrument care sa poata canta muzica rapide si cool ca rockul si popul nu muzica lenta dar nu stiu ce mi se potriveste. daca nu, as vrea un sport, tot asa ...mai rapid nu cu vals si alte din astea ca la dansuri sportive.recunosc ca exista si cha-cha si altele mai rapide dar nu sunt stiulul acela rock.mai imi place inotul dar mama spune ca nu sunt suficient de rezistenta sa fac inot de performanta si cred ca are dreptate. voi ce credeti? ce talent am eu avand in vedere ca imi place muzica precum rockul, popul si hip-hopul si iubesc mult animelele(am o voce frumoasa si dansez destul de bine hip-hop si pictez bine)eu nu sunt perfecta la toate acestea. vreau cv la care sa ma pricep cu adevarat si sa ma tin de acel lucru. voi ce creedeti? ce mi sa-r potrivi?

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai happy Daca iti place pictura si esti buna, dar nu perfecta, ia lectii de pictura si poti devenii si mai buna. Cu vocea... daca ai voce e super, du-te si perfectioneazo, ia lectii de canto, invata sa canti la un sintrument... poti ajunge departe happy

| www a răspuns:

In ritmul asta nu o sa fi vreodata"perfecta" la ceva. E logic ca nu esti "perfecta" la toate astea, ca sa ajungi sa canti, desenezi, dansezi [etc.]foarte bine trebuie sa exersezi mult, foarte mult, dar sa ajungi sa fi perfecta la ceva e imposibil.

Si acum, daca iti place sa canti mergi la cursuri de canto. Daca vrei sa canti la un instrument, ti-as recomanda tobele.
Daca vrei sa dansezi, Street dance [http://www.onebeat.ro/]
Daca iti plac animalele, echitatie(calarie).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca o manea, dupa care vii si ne spui cum a fost. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se potriveste