| Alina4728 a întrebat:

Cineva care ii place k. popul?

7 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Mie imi place k popul si k dramele. Bing Bang preferatii mei.

| Alina4728 explică (pentru dannys):

BTS nu.ti plac? Eu ii ador din tot sufletu' meu. Si din Bing Bang imi place mai ales fantastic baby si GD&T.O.P Baby good night. happy happy :*

| peperonies a răspuns:

Nu. genul asta are un singur fan. tu. tu tii industria pe picioare.

| Victor453 a răspuns:

K.popul-asta ii cintece populare?))
Daca da, atunci eu iti spun ca ador muzica pop!

| Alina4728 explică (pentru Victor453):

Nu cauta pe youtue cea mai populara trupa de k.pop BTS care l.a invins pe Justin Bieber Selena Gomez la "Billioard" (cred ca asa se scrie) https://www.youtube.com/watch?v=MBdVXkSdhwU

| Victor453 a răspuns (pentru Alina4728):

Bts stiu si eu, imi place trupa, mai ales cintecul Not Today

| Alina4728 explică (pentru Victor453):

Si mie dar BS&T sau DNA noul lor cantec. Namjoon(RM) este in Italia cum am auzit