| simona_1150 a întrebat:

Vreau si eu un amstaff... crying caut de ceva vreme dar nu gasesc... are cineva?

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Incearca pe site-ul asta: www.animale.ro aici sunt toate rasele de catei, scrie-ti orasul si rasa de caine care o vrei si vei gasi... uni dau catei de rasa si pe gratis.Succes!

| Bacemi a răspuns:

Precizeaza si tu din ce oras esti. Asa cei din orasul tau te-ar putea ajuta. Ne-ar fi mai usor. Ai putea da un search pe google : amstaff, orasul tau. Ai putea gasi ceva anunturi.

| simona_1150 explică:

Sunt din braila :d