| Gabyfire000999888 a întrebat:

Am o problema: o fata mi-a scris si ceva vreme am vb cu ea, numai ca si-a sters aplicatia. Eu vreau s-o gasesc sau sa aflu de la altii cine o cunoaste. Cum sa o caut? Pe cine sa intreb(exclus colegi)

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Intreaba pe cineva care mai tine inca legatura cu ea.Nu ai cum altfel.Trebuia sa ii ceri numarul de telefon sau etc. inainte sa`si stearga acea aplicatie.

| 393Dan a răspuns:

Daca ar fi vrut sa continue comunicatia cu tine, te-ar fi prevenit din timp sau si-ar instala aplicatia inapoi. Uita de ea, fete-s multe.

| lloliasmyyy34 a răspuns:

Buna! Incearca sa o cauti pe alte site-uri de socializare, daca nu o gasesti cel mai bine ar fi sa iti faci curaj si sa o intrebi pe ea.

| Gabyfire000999888 explică (pentru lloliasmyyy34):

Si-a sters contul! Nu pot vb cu ea

| lloliasmyyy34 a răspuns (pentru Gabyfire000999888):

In acest caz stiu ca ai zis "exclus colegii" dar poate este careva care are numarul ei, fa-ti curaj si intreaba-ti prietenii sau colegii, nu ai nimic de pierdut. Consider ca ar fi trebuit sa te anunte din timp ca isi dezinstaleaza aplicatia dar no... Incearca sa vorbesti cu prietenii tai si poate dai de ea, sper sa reusesti! Incearca si iar incearca!