| Onnutza_8277 a întrebat:

Vreau si eu un nume de catelusa e albalove strucksi vreau ceva "sclipitor"big grin

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Lady - e un nume potrivit pentru o catelusa alba! love struck Semnificand o doamna care se ascunde in spatele catelusei tale love struck!

7 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

White
Hasky
Suzi
Sky ( Skay)
Snow
Blingy
Pinky
Dolly ( Fata in engleza )
Sisi
(nu mai am ideehee hee sper ca team ajuta cumva )

| Vulvatron a răspuns:

Perla happy

| Alynutzaaa a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! kiss

Sfat : Daca doresti sa reactioneze repede atunci cand o strigi va fi nevoie sa ii pui un nume care sa se termine in 'x sau cs' deoarece cainele reactioneaza foarte bine la aceste sunete! Exemple : Dixi, Ruxi, Oxy etc.

| Gaga4u a răspuns:

Puffy

| gabi115 a răspuns:

Sisi

| RockLover94 a răspuns:

Alaska
Sarah
Anita

Astea mi se par mai deosebite... Daca imi mai vine in minte ceva, iti scriuwinkingSucces:*

| BitchyQueen a răspuns:

De ce nu ii zici Shiny (stralucitor-engleza)[șaini se citeste whistling] big grin