| KaterinaPetrova a întrebat:

Vreau si eu un rotwailer, labrador, sau shar-pei. insa pretul sa fie convenabil nu 500 ron sad are cineva de vanzare? sau orice alta rasa big grin multumesc

6 răspunsuri:
| krena a răspuns:

Eu vand doar in arad ciobanesc german cu 150 lei fara pedigree.(anunt valabil pentru. luna septembrie 2011)

| Cosma16 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca 500 e mult? Nu chiar nu este pentru un rotwailer sau labrador dar ai grija ca la 500 ron aceste rase de caini pot fi bolnave.Mai bine strange bani si mai asteapta si te duci frumusel in bucuresti (sau daca esti din bucuresti foarte bine) la un petshop si til aduc ei sanatos in 2-3 saptamana! Funda?

| gokart a răspuns:

Salut, sfatul meu este sa mai astepti pana iti permiti sa faci o achizitie de gen. Daca crezi ca 500 RON este mult pentru un caine de rasa, ar trebui sa stii ca intretinerea lui este mult mai scumpa. Cheltuielile cu intretinerea unui animal, de la tratamentele obligatorii pana la hrana sunt foarte mari. Daca 500 RON sunt o problema la achizitie, nu vei putea sa cresti cainele asa cum trebuie. E bine sa mai astepti pana in momentul cand nivelul financiar iti permite sa investesti. Te salut happy

| Igotbored a răspuns:

Labradorul meu mananca de 350 lei pe luna. Termina un sac de purina de 5 kg in 9-10 zile si veterinarul zice ca nu manamca mult

| BelieveMe a răspuns:

Frate ce 500 de ron?laughing un caine din rasele pe care le-ai enumerat e minim 1000 de ron, acum depinde de unde il iei dar oricum gokart are dreptate, cainii de rasa au multe pretentii

| beitroxy a răspuns:

Buna! am un labrador de 7 saptamani daca vrei. negru, primul vaccin facut.
http://www.youtube.com/watch?v=RVFdHmMfPhU
0763 64 75 79 sau 0766 232 177