| blue23 a întrebat:

vreau sa stiu care este pretul pietei a unui pui de Shar Pei? Va multumeschappy!

Răspuns Câştigător
| qwerty a răspuns:

Aproximativ 1500 Ron. Depinde de unde il iei.

| vassallo a răspuns (pentru qwerty):

Am o femela pui foarte frumoasa o dau cu 100 de euro urgent! am un caine mai mare si o musca mereu vreau sa o dau cat mai repede la o famile care iubeste caini e atat de frumoasa si iubitoare:Xcontactati-ma pentru informati la numarul 0746680558

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate m-am interesat ar pleca de 200 euro si poate ajunge chiar si la 500euro, dar depinde de unde il cumperi si daca e din rasa pura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un baietel Shar -pei, daca te mai intereseaza. Are 8 saptamani e foarte jucaus si dragalas si il dau cu 250 euro. Daca esti interesata ma poti suna 0743171273.

| mcvlad a răspuns:

Din cate stiu, undeva intre 200-300 euro!