| BoomBoomToxic a întrebat:

Vreau si niste statusuri jignitoare referitoare la o fata plsss! Fundaa (logik laughing)

Răspuns Câştigător
| Asdfasdefta a răspuns:

Cea mai tare zi! Am vazut o bronto-vaca! /sau/ Sunati la numarul 0768 pentru a dona putina inteligenta pentru (numele ei)! IQ-ul ei este ingrijorator de scazut, are mare nevoie de dumneavoastra!

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cand ma vezi iti vine sa te zgarii toata!laughing

| BoomBoomToxic explică:

Ii rog pe cei care nu au statusuri pentru mine sa se abtina

| Narcis2007 a răspuns:

Zi ceva de genu "'numele fetei' fa o faţa de aia...mersi"

| ruPfashu a răspuns:

Cu ce mana dai, cu aia primesti. Asa ca sa nu vi bocind peste vreo doua zile ca te-ai certat cu xyz. happy

| ladyfoarfeca a răspuns:

Asta: " Spre deosebire de tine, eu am o viata!"
e ft tare replica da nota de eleganta!batting eyelashes nu si tiganismele alea ceva de gen "du-te tare vino lent pentru mine n.ai talentlaughing"

Răspuns utilizator avertizat