| didik15 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta plsss... dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| iDizzySmile a răspuns:

Prieten ca tine gasesc la orice colt de strada.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare :-J

Fiecare cadere ma face mai puternica, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa ma face mai importanta... raised eyebrows

Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!

am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat...

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le... sper ca te-am ajutathappyfundita?happy

5 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Ma eu nu va inteleg. Dati-mi statusuri despre X, pe cand Guagalu` e plin de asa ceva...

| iDizzySmile a răspuns:

Ms de funtitzabig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga ink nu sa inventat site-ul "guagal"winking si daca fetei ii plac anumite statusuri e treaba eiwinking nu ti-a cerut parerea nici sa o intelegiwinking ai ce iti cere, bine da rasp, nai taci!winking