| Bossutz a întrebat:

Vreau topul 50 a celor mai bune telefoane din prezent. Daca nu si 30 - 20 sa fie topul.

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Defineste telefon bun.
Sunt foarte multi factori de care depinde catalogarea unui telefon drept "bun" sau "prost". E vorba de buget, de ceea la care o sa fie folosit (sunt unii oameni pentru care cel mai bun telefon e Nokia 3310 deoarece ii intereseaza doar sa apeleze). Pentru altii Galaxy S3 e bun fiindca navigheaza mult pe internet, ii intereseaza sa aiba aplicatii cat mai multe. Deci, in concluzie, cele mai bune telefoane sunt cele ce te multumesc pe tine ca si utilizator.