| diion a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop, imi puteti spune care sunt primele 5 marci in topul celor mai bune?

Răspuns Câştigător
| Trivium a răspuns:

Pe primul loc este Apple dupa Samsung, Lenovo, Dell si Asus, Funda?

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Conteaza modelul si configuratia! Nu neaparat marca! Spune-ne ce buget ai si pentru ce il folosesti si revenim cu o recomandare! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele japoneze

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fabricate in China.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Posibil. oricum piesele sunt de calitate asta e certa. iar cele fabricate de japonezi sunt pastrate pentru ei fiind cele mai bune

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar si cele mai scumpe.

| raducu97 a răspuns:

1 Sony vaio
2 Asus
3 HP
4 Acer
5 Toshiba

| Lilioara a răspuns:

Acer e cel mai bunwinking

| Sergiu4321 a răspuns:

Dell, Acer, Apple, Asus, HP ---> nu le stiu ordinea