| andutz a întrebat:

Vreun remediu sau produs pentru caderea parului la pisici?

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Mergi la medic. Poate fi o lipsă de calciu. Periaz-o şi dă-i vitamine, şi va fi ok.

| traficanta a răspuns:

Pai look, eu pentru cainele meu m`am dus la farmacia veterinara si am cerut niste padtile pentru caderea parului si mi-a dat niste pastile mari maro, sunt vitamine si minerale, erau pentru pisici si pentru caini de asemenea in acelasi borcanel, si o imparti in doua si i`o bagi in mancare, si o sa vezi ca n`o sa-i mai cada parul. Da nu cumperi tot borcanul, ceri cateva pastile din alea ca e 50 de bani una( 5 mii )

| medex3 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la farmacia veterinara sa iti dea acolo un remediu.Acolo ii zici rasa, cate kg are si iti va da un produs pe tot ce i ai spus.Succes
Medex3

| Aℓida a răspuns:

Pai nu cred ca ai ce sa le faci ca asa sunt pisicile, dar ai putea totusi sa o perii (depinde ce pisica ai) dar altceva nu stiu ce... dar totusi du-te la farmacie

| agrskate a răspuns:

Ce mancare ii dai? Incearca PURINA. tongue