| PrintiCristina a întrebat:

WEBKINZ

Ce animalute aveti eu am:un panda mov, un panda rosu, un pegasus auriu si o pisica persana signature

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am animalute pe acest site, nici macar nu stiu cum e.Soramea are animalute ca o vad pe ea ca se joaca.

10 răspunsuri:
| kawaii69 a răspuns:

Pai : un papagal roz(Coca), caine white terrier(Pufulina), iepurele ila de paste(Bubulina), leu(Leo), cal Clydesdale(Bella), chiuaua(Suzy), caine golden retriever(Lily) caine coker(Terry) si in cele din urma signature beagle(Daisy).

| Deenniii a răspuns:

Eu am un ratonhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 webkinzuri (1 cod nefolosit) si un mazin' hamsters (nu stau sa le enumar numele dar rasa da) : ribbon unicorn, pantera neagra, bloofadoodle, pisi hymalayana, ciuaua, magar, iepure simplu, cal clydesadle, caine trifoi, caine dazzle dachound, pisi pom-pom, pisi siameza, pasare cherry blosom, white terrier, caine cream soda pup si ursul polar (cel nefolosit pentru ca este animalutul lunii decembrie). Sophi (mazin' hamsterul Pixie) sunt Galinnd si ador webkinz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pisica persana, un buldog, un panda rosu, o lil'kinz robin, o balena orca, un elefant, un raton, un ciuaua, o pantera neagra, un urs panda, doi unicorni...si cam atat...Adica mai am un white terrier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un yorkie, un magar, un elefant, un peste auriu, un porc de guinea, un golden retriever signatur, o oaie, un leu mare signatur si un koala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pisica persana Puffy(boy)! Nu va radeti ca am doar unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un prety panda si un pink pony

| Tud0r a răspuns:

Eu am pitbullul ala

| LavandaAndra a răspuns:

Cine vrea un cod webkinz id-ul meu este andreeaiubityka

| popescu_5650 a răspuns:

Eu am o pisica persana si un yorkie(pufyalex)