| SmileyLo a întrebat:

Yorkshire Terrier Toy sau Bichon Frise? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna. Eu iubesc mai mult bichonii, deoarece este mai jucaus si mai energic. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Niciuna pentru ca yorkie este cam mofturos,o verisoara are,ba nu vrea sa manance,mereu trebuie sa fi afara cu el sau alte lucruri iar bichonul,pentru mine este un caine prea comunhappy
as fi tentata mai mult de un chow chow, pomeranian, golden retriver sau altelehappy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna. Eu iubesc mai mult bichonii, deoarece este mai jucaus si mai energic . Sper ca te-am ajutat.

| stelar99 a răspuns:

Amandoi sunt superbi nu pot alege.

| biwltyad a răspuns:

Yorkshire terrier toy as alege deoarece am vazut pe un DVD ca bichonii frise cand sunt mici au energie, dar dupa aia vor doar sa stea in brate. Si ce daca Yorkshire terrier toy e putin mofturos... faci ce isi doreste (dar nu exagerat)daca esti un iubitor de animale

| EloHelo a răspuns:

Bichon Frise am si eu unul:*

| Cristina_8330 a răspuns:

Bichon Frise deoarece:
-Este un caine vioi si vesel, devotat, afectuos, banuitor fata de straini;
-Excelent insotitor.

| Do0lcik a răspuns:

Yorkshire Terrier Toy mi se pare mai dragalas :*