| Mary Marry a întrebat:

Voi ce ati alege intre Bichon Maltez, Bolognese, Frise si Yorkshire Terrier Toy?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Toti sunt draguti in felul lor. Important este sa ai timp si unde sa ii cresti.

11 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Maltez... Yorky mi se pare ca se uratesc la maturitate.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal mi-as alege Yorkshire Terrier. Mi se potriveste ceva mai mult, desi toti patru sunt adorabili. happy

| Lorelai a răspuns:

Chiar vreau sa-mi cumpar un bichon maltez. Imi plac foarte mult pentru ca sunt albi si micutzi:X

| Alexandra. a răspuns:

Bichon Maltese. :X

| dulcik a răspuns:

Eu am maltez e super jucausa si desi o am de putina vreme de 3 luni o iubesc la nebunie.Nu face mizerie nu roade nimic din casa e foarte dragalasa.Am avut si bolognese dar din pacate a a murit sad

| teodoram a răspuns:

Bichon Maltezwinking

| elyssa20 a răspuns:

Bichon frise love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic bolognese pentru ca este:linistit, haios, jucaus, pufos, nu este hiperenergic si este adorabil!

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Inainte vroiam si eu un Bichon Maltez, dar mi-a spus cineva ca nu sunt atat de draguti.Mai destepti si mai frumosi sunt cei Frise. O sa am si eu unul vara asta.

| claum01 a răspuns:

Frise mi se par cei mai dragalasi

| lavinia_7118 a răspuns:

Bichon maltez :Xday dreaming