| Ramona000 a întrebat:

Ziceti-mi si mie statusuri super cool nu luate de pe internet pe care leat-i pus si oi. din eperiente a da funda la cel mai bun

7 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii!winking

| NemNUZ a răspuns:

Pai,cam asa:
Psihiatrul mi-a spus ca sunt nebun, dar vocile din capul meu spun ca nu e adevarat.laughing
Cand mi-am rupt un picior ai fost langa mine, cand mi-am rupt o mana ai fost langa minehappy. Da mai lasa-ma naibi in pace ca aduci ghinionlaughing
La inceput nu te-am iubit, dar acum te iubesc ca la inceput laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ahead a răspuns:

Odata publicate aici si astea vor di "pe net"

| Benghazini a răspuns:

Sex Mode!

| Corina39 a răspuns:

Ударить девушку — может каждый. Постоять за нее — лишь единицы!
Хочешь узнать кого любит девушка? Спроси у неё как она назовёт своего сына.
: Девушки! Запомните, наших слез достоен только лук!
: Не плачь о нём, он этого не стоит. Придет другой и сердце успокоит. Любовь и боль повсюду ходят рядом, твои мечты смывая водопадом.
: Te iubea, fraiere, chiar tea iubit cindva! Priveste dar stai departe, acum nu te mai vrea
: El: Care e visul tau? Ea: Sa ma sarute cineva sub ploaie. ♥ Al tau? El: Sa inceapa sa ploua!
Femeia nu este nici mai buna, nici mai rea decat barbatul! #Ea este mai scumpa ♥!
: Nu zdrobi un suflet care te-a iubit!
# Poate pentru tine♥, a plans si a suferit! Сегодня на телефон пришла смс: ␐Твой парень тебе изменяет, и не с одной девушкой!⠠ Теперь меня мучает только один вопрос: ␐С каких это пор у меня появился парень? У вас есть парень? - Нет - Как же у такой красивой девушки и нет парня?! - А мне муж не разрешает )) funda?tongue