| ktyi a întrebat:

vreau si eu statusuri super cool love struck, funda

1 răspuns:
| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

1. In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
2. Opriti planeta! vreau sa cobor.
3. Ca voi gasesc si in RECYCLE BIN dar ca mine nu gasiti nici pe GOOGLE!
4.Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta
5.iubesc.plang.sufar. pentru ce?
6.Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!
7.Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri?
Nu furati! Parlamentarii nu suporta concurenta!
Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "
Nu mai intrati pe mess, o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici…
Nu sunt complet inutil, cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii…
Nu sunt? Cautati-ma pe Google!
Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…
Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint
N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos… nicio problema!
Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort si nici eu nu ma simt prea bine…
Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
Nu-s…. cauta-ma in dictionar!
Oare ce vroiam sa scriu la status?
Pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat.
Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…
La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.
zambeshte.maine s-ar putea sa fii stirb.
Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cine se trezeste de dimineata… casca toata ziua.
N-am bani de status, I-am cheltuit pe avatare. Funda?