| alyn2010alyn a întrebat:

Ajutati-ma! ce are calculatorul al aprind si cand sa imi apara welcome cu albastru ramane imaginea neagra apare doar mouseul si nu se misca ce sa-i fac? oare trebuie schimbata o piesa sau reformatat ca de 4 ori l-am reformatat

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Eu zic ca nu ai suficienti RAM-i si mie mi s-a intamplat cand nu am montat la loc o placuta de rami cum trebuie.
Poate sa fie si alta problema.

| missouri a răspuns:

Nu stiu.
Du-te la un specialist IT ca te va rezolva.
Daca il ai de cativa ani, probabil trebuia schimbata o piesa.happy Daca nu chiar placa de baza.straight face