| Grigore1239 a întrebat:

Ajutor! Cat ma costa transportul prin posta romana? Vreau sa vand un produs si nu stiu cat sa pun taxa de livrare.(trimit produsul in colet)

Răspuns Câştigător
| tay2012 a răspuns:

Depinde care este greutatea. in jur de 10 lei big grin

5 răspunsuri:
| ALSI a răspuns:

Intra aici si poti sa iti calculezi taxa de transport. http://www.posta-romana.ro/......mburs.html

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Costul este în funcție de greutate și destinație.Cei de la poștă îți vor face calculul, nu noi.
Pa, pa.

| mixxjim a răspuns:

Depinde de greutatea pachetului trimis. daca ai stare sa calculezi, gasesti aici informatii http://www.posta-romana.ro/......mburs.html

| daassh a răspuns:

Da, am inteles produsul il poti trimite doar in colet, nu pe el sau sub el(colet), ramburs(e suma care doresti sa o plateasca cel care ridica coletul) iar valoare declarata a coletului(asta e suna care ti se ramburseaza tie in caz ca, coletul este pierdut, deteriorat, etc). Succes!

| EricaxD a răspuns:

Pai de exemplu...eu am comandat ceva de la Bucuresti...si sunt din Cluj. Si am platit 11 lei taxa postala, plus pretul produsului.